Dom > Obratite nam se
Tel: + 86-29-86105123
Faks: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui zgrada, Xi'an ekonomski razvoj zona, Kina.
Voditelj

Voditelj: Eva Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Prodajni

Prodaje izvršni: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Prodajni predstavnik

Prodajni predstavnik: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Prodajni predstavnik: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Prodaje prodavač

Prodaji prodavač: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Prodaji prodavač: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Nakon-prodaja usluga

Nakon-prodaja usluga: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


Nakon-prodaja usluga: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Tehničko osoblje

Tehničko osoblje: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Blagajnik

Blagajnik: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Proizvodi